מדברים על הכל אצלנו בבלוג טיפים לארה"ב

ביטוח נסיעות לארה”ב

ביטוח נסיעות לארה”ב

אי אפשר בלעדיו – ביטוח נסיעות לחו”ל כשאתם חושבים על נסיעה לחו”ל – אתם מתכננים שהות נעימה ומושלמת בנסיעה או בטיול שתכננתם. אך לעיתים משהו משתבש… ביטוח נסיעות טוב הוא המענה לשיבושים בלתי צפויים בנסיעות לחו”ל. מאמר חובה על הביטוח שאי אפשר בלעדיו. רייניץ ביטוחים , סוכנות לביטוח פנסיוני וכללי כשאר פוליסות הביטוח, גם כיסוי ביטוחי לנסיעות לחו”ל אנו רוכשים כ’מצות אנשים מלומדה’ מבלי להבין מה רכשנו ומה הוא מכסה. אז לטובת הנוסע המתעניין ריכזנו כאן מקבץ שאלות ותשובות שיתנו לכם את מירב המידע בנושא ביטוח הנסיעות לחו”ל.

השכרת רכב בחו"ל

השכרת רכב בחו"ל

מה חשוב שתדעו על השכרת רכב בארה"ב טיול בחו”ל הוא הזדמנות טובה לנהוג במכונית שתמיד חשקתם בה, ויש לא מעט מטיילים שאוהבים לנהוג ומנצלים את ההזדמנות להשתמש במכונית מפנקת כחלק מהכיף שבחופשה. חשוב להתחיל את תהליך השכרת רכב לאחר מחשבה על הצרכים שלכם בנסיעה: כמה נוסעים יהיו ברכב? האם תזדקקו להתקני בטיחות לילדים? האם יש לכם צורך ברכב עם נפח אחסון גדול לתיקים ומזוודות? האם אתם זקוקים למערכת GPS במכונית? מומלץ להכין את רשימת הדרישות והתוספות לפני שתתחילו בהזמנה.

קניות בארצות הברית

קניות בארצות הברית

ארה”ב היא גן עדן אמיתי לחובבי קניות. אחת מדרכי הבילוי החביבות על האמריקאים ועל התיירים המבקרים בה היא הקניות. אך לא כל קנייה מוצדקת וזולה בהשוואה לארץ. הכדאיות תלויה בעיקר במוצר אך לא פחות היכן ומתי קניתם אותו. האמריקאים הם מלכי ה”SALE” והקופונים ורבים מהם יהיו מוכנים לנסוע למעלה משעה על מנת לחסוך דולרים ספורים. תרבות השוואת המחירים ובדיקה יסודית לפני הקנייה מפותחת עד מאד בארה”ב. כמובן שתייר המגיע לזמן קצר ומדוד אינו יכול לבזבז את זמנו היקר על חיפושים והשוואות, אך אם תדעו מראש להיכן כדאי ללכת כדי למצוא מציאות ומה משתלם באמת לקנות בארה”ב תחסכו זמן וכסף רבים.

x

#{title}

#{text}

#{price}